Фермерський ринок Goodwine

Я просто обожнюю Вас, Good Wine та якісних виробників України!

 

DSC_0862

У Good Wine завжди є все в порядку з естетикою.

На початку експозиції фермерів, був облаштований ботанічний майданчик з квітами, я вже була готова побачити таких же гарних та екологічних фермерів, а головне — щось у них купити, не важливо що.

 

DSC_0883

Було все дуже приємно організовано, люди не ходили по головах, не лаялися. Завжди можна було почути: «Будь ласка, Спасибі, Приходьте ще!». Фермери щиро та привітно розповідали про своє буденне життя, можна було поставити конкретне запитання та почути справедливу та чесну відповідь, без образ та осудження. Також грала жива музика, проте й дуже голосно. Але вона не заважала мені насолоджуватись приємним оссінім днем та смачною їжею.

Я піймала себе на думці, що тут мені не треба думати: який же скад продукції, вушукувати заборонені до використання виробниками інгридієнти, прижмурювати очі, думати, що — корисно, та заспокоювати себе — що ну, хоч не дорого! За всі ці питання потурбувався Good Wine, за що я висловлюю — ДЯКУЮ!

 

DSC_0863 DSC_0864

М’ясні делікатеси зі м’яса страусу.

Перший та єдиний шанс саме в центрі Києва купити страусине м’ясо.  Особисто мені — дуже сподобалось, хоча я куштувала його вперше і мені на смак нагадало якісне яловиче! Обов’язково буду куштувати й надалі.

 

DSC_0865

Гриби шитаке. Альтернатива звичайним шампіньйонам.

 

DSC_0866

Порадувало також, що майже кожний фермер з «живим багажем». За птахами було просто приємно спостерігати та розуміти, що індиків тримають в нормальних умовах.

 

DSC_0867

Незважаючи на великі черги та ажіотаж до молочних продуктів. Всі залишились задоволеними та щасливими.

 

DSC_0881

Дуже сподобалась приємно-несподівана зустріч з моїми улюбленими керамістами Анною та Валентином Головко, в найкращому місці Good Wine, вони проводили майстер-клас.

Вони — найкращі!

 

DSC_0889 DSC_0890

Справжній хліб на заквасці. Ціна була за кг, а не за хлібину!

 

DSC_0891

Справжній український полтавський мед Гогольмед! Я такого ще не куштувала! Дійсно дуже відрізняється від смаку «домашнього». Ціна десь 300 грн. за 400 грамів.

 

DSC_0892

Справжні «золоті» яйця без холестерину. Ціна десь 10 грн. за шт. Напевно, дуже якісні, перепрошую, але ми не в Італії. На Україні кури гарно несутся та з яйцями у нас нема ніякого дефіциту.

 

DSC_0888

Від тепер моє найулюблешіше якісне пиво від «Пивна Дума»! На мої питання, бармен відповідав чесно та впевнено. Серед них, я дізналася про те, що пиво варять 7 годин, а дозріває воно 21 день, зберігається 3 дні. Використовують тільки бельгійський солод та пивні дріжджі, більше нічого. Особисто бармен куштує пиво кожного дня та виглядає він досить підтянуто та здорово!

До речі, я була приємно вражена, але мені налили пиво в скло-тару, бугельні пляшки. Я майже відчула себе у Мюнхені, але у нас все одно, краще. Чи не так?

 

DSC_0893

DSC_0861

Твердих сирів було дуже багато. Я не можу сказати, що за ціною вони відрізняються в сторону зменшення у порівнянні з англійськими чи французькими. Але їх можно було безкоштовно спробувати та обрати собі по душі або кишені. Якість висока, я залишилась задоволена.

 

 

Що? Зголодніли? Тут можна було непогано попоїсти.

DSC_0884 DSC_0886 DSC_0887

 

Для мене Good Wine — єдиний магазин з якісним відношенням до людини. А фермерська виставка в Good Wine — підтвердження того, що Україна — країна з якісними виробниками та дуже аутентичними та корисними продуктами!

Можемо, якщо хочемо!

З повагою, Ваша Аліна